20 Ağustos Pazar
Kırıkhan Belediyesi

MİLLETVEKİLİ ÖNTÜRK “16 NİSAN’DA ÜLKEMİZİN GELECEĞİ OYLANACAK”

image_pdfimage_print

MİLLETVEKİLİ ÖNTÜRK “16 NİSAN’DA ÜLKEMİZİN GELECEĞİ OYLANACAK”
16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandum çalışmalarını Hassa ve Kırıkhan’ da sürdüren Hatay Ak parti Milletvekili Mehmet ÖNTÜRK, “Ülkemizin geleceği için EVET diyeceğiz” dedi.
Milletvekili Mehmet ÖNTÜRK, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ, Kırıkhan Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Ayhan ŞIHCA ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı, Kadın Kolları Başkanı ve mahalle temsilcileri ile birlikte Hassa ve Kırıkhan da köy köy, mahalle mahalle, gezerek vatandaşlara 16 Nisan da oylanacak olan Anayasa değişikliğinin önemini anlatıyor. Kırıkhan ve Hassa da vatandaşlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelen Milletvekili Mehmet ÖNTÜRK ve Başkan Yavuz, Yeni Hükümet Sistemin koalisyon hükümetlerini sona erdirerek yatırım ve hizmetlerin önünü açacağını belirttiler. 16 Nisan’da ülkemizin geleceği, çocuklarımızın geleceği oylanacak, halkımızın yeni sisteme desteğini bekliyoruz” diyen Milletvekili Mehmet Öntürk;
“ülkemizin ve milletimizin geleceği için yapılacak referandumda kararımız evet olmalı. Tüm çabamız; Ülkemizin daha güçlü bir Türkiye olması içindir. Bu da Yeni Hükümet Sisteminin uygulamaya girmesiyle olacaktır. Türkiye, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemiyle hızlı karar alıp uygulayan bir ülke olacaktır. Yeni Sistemle birlikte Türkiye’nin önündeki bir çok bürokratik engel aşılacak, Yargı, Askeri ve Bürokrasi vesayetine son verilecek, eski Hükümet krizleri sona erecek, Güçlü bir Siyasi irade sayesinde İş adamlarımız ve Ülkemizde Yatırım yapmak isteyen Yatırımcılar yarınlara daha güvenli bakacaklar” dedi.
“16 Nisanda Ülkemiz ve Milletimiz Güçlü bir sınavla karşı karşıya” diyen Milletvekili MEHMET ÖNTÜRK, “Bu Referandum ile Ülkemizin Geleceği tayin edilecek, bizim için önemli olan milletimizin isteği. Eğer, bir Ülkede Demokrasi güçlü olacaksa, olmazsa olmaz koşul Halkın istediğini yapmaktır. 16 Nisan da Hep birlikte evet diyeceğiz ve Milletimizin dediği olacak” diye konuştu.

Yerel Gazeteleri OkuyunBaşkanımız Facebook
Hava Durumu
Hatay Hava Durumu
Parçalı Bulutlu
Pazartesi
Parçalı Bulutlu
En Yüksek : 32°CEn Düşük : 23°C
Shares