20 Ağustos Pazar
Kırıkhan Belediyesi

KAYMAKAM ERKAYIRAN AVRUPA ŞAMPİYONASINDA BAŞARIYLA DÖNEN SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ

image_pdfimage_print

KAYMAKAM ERKAYIRAN AVRUPA ŞAMPİYONASINDA BAŞARIYLA DÖNEN SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ
08.08.2017
Avrupa Karate Şampiyonasında 3.cü olan Kırıkhan Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Emin Tavşan ile dereceye giren Ahmet Dede Kırıkhan Kaymakamı Mustafa Erkayıran tarafından altın ile ödüllendirildi.
Karabük’te yapılan Avrupa Karate Şampiyonası yarışmalarında büyük bir başarıya imza atan Kırıkhan Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Emin Tavşan Avrupa 3.cüsü olurken, Ahmet Dede ise dereceye girerek Milli Takım bazında Kırıkhan Belediyesinin ve ilçemizin gururu oldular ve Kırıkhan’ı temsil eden tüm sporcularımız gelecek için umut verdiler.
Kırıkhan Belediye Başkanı ve Kırıkhan Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ayhan Yavuz, Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Polat, Milli Takım Antrenörü Ali Çeltik, Takım Koordinatörü Sinan Ekiz ve sporcular ile birlikte ilçe Kaymakamı Mustafa Erkayıran’a ziyarette bulundular.
İlçe Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Karabükte düzenlenen Avrupa Karate Şampiyonasında Avrupa 3 üncüsü olarak Kırıkhan’ımızı gururlandıran Kırıkhan Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Emin Tavşan’ı Tam Altın, dereceye giren Ahmet Dede’yi ise çeyrek altın ile ödüllendirdi.
BAŞKAN YAVUZ’DAN SPORCULARIMIZA KUTLAMA
Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ise karate takımını elde ettikleri başarılardan dolayı kutlarken konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Karabük’te yapılan Avrupa Karate Şampiyonasında Avrupa üçüncüsü olan Kırıkhan Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Emin Tavşan, Milli Takım Karate Hocası Ali Çeltik, Belediyespor Koordinatörü Sinan Ekiz ve Şampiyonada mücadele eden tüm sporcularımızı bizlere bu gururu yaşattıklarından dolayı tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Sporcularımız bizlere bir sonraki hedeflerinin 2018 Avrupa Şampiyonasında şampiyonluklar elde etmek olduğunu ifade ettiler. Tüm ekibimizi başarılarından dolayı canı gönülden kutluyorum” dedi.

Yerel Gazeteleri OkuyunBaşkanımız Facebook
Hava Durumu
Hatay Hava Durumu
Parçalı Bulutlu
Pazartesi
Parçalı Bulutlu
En Yüksek : 32°CEn Düşük : 23°C
Shares