Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Hatay 33 °C
Az Bulutlu

KIRIKHAN BELEDİYESİNDEN UYARI! “SOBA KÜLLERİNİ GELİŞİ GÜZEL DÖKMEYİNİZ” Kırıkhan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe merkezindeki soba ve kalorifer küllerini iki ayrı ekiple sokaklardan toplamaya devam ediyor. Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte soba ve kalorifer küllerinin çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden toplanabilmesi için Kırıkhan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde gerekli tüm tedbirleri aldı. Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un talimatlarıyla Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Kırıkhan’lıların kış mevsimini en iyi şekilde temiz ve sağlıklı bir şekilde geçirmeleri için çalışmalar aralıksız devam ediyor. Kırıkhan Belediyesinden konuya ilişkin yapılan açıklamada; ”Çevre kirliliğinin önlenmesi ve gelecek nesillere daha temiz ve sağlıklı bir çevre bırakılabilmesi adına soba ve kalorifer küllerinin çuvallarla toplanması işlemi ilçemiz genelinde, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından iki ayrı ekiple düzenli olarak devam ediyor. İlçemiz halkının çevre sağlığı açısından duyarlı davranarak soba ve kalorifer küllerini çuval içerisinde konteyner yanlarına düzenli bir şekilde koymaları temizlik ekiplerimizin daha seri çalışmasına imkan sağlamakta olup, halkımızın çevre temizliği ve ilçemiz halkının sağlığı için göstermiş oldukları bu duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyoruz” denildi.

KIRIKHAN BELEDİYESİNDEN UYARI! “SOBA KÜLLERİNİ GELİŞİ GÜZEL DÖKMEYİNİZ” Kırıkhan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe merkezindeki soba ve kalorifer küllerini iki ayrı ekiple sokaklardan toplamaya devam ediyor.  Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte soba ve kalorifer küllerinin çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden toplanabilmesi için Kırıkhan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde gerekli tüm tedbirleri aldı. Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un talimatlarıyla Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Kırıkhan’lıların kış mevsimini en iyi şekilde temiz ve sağlıklı bir şekilde geçirmeleri için çalışmalar aralıksız devam ediyor. Kırıkhan Belediyesinden konuya ilişkin yapılan açıklamada; ”Çevre kirliliğinin önlenmesi ve gelecek nesillere daha temiz ve sağlıklı bir çevre bırakılabilmesi adına soba ve kalorifer küllerinin çuvallarla toplanması işlemi ilçemiz genelinde, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından iki ayrı ekiple düzenli olarak devam ediyor. İlçemiz halkının çevre sağlığı açısından duyarlı davranarak soba ve kalorifer küllerini çuval içerisinde konteyner yanlarına düzenli bir şekilde koymaları temizlik ekiplerimizin daha seri çalışmasına imkan sağlamakta olup, halkımızın çevre temizliği ve ilçemiz halkının sağlığı için göstermiş oldukları bu duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyoruz” denildi.

Kırıkhan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe merkezindeki soba ve kalorifer küllerini iki ayrı ekiple sokaklardan toplamaya devam ediyor.

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte soba ve kalorifer küllerinin çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden toplanabilmesi için Kırıkhan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde gerekli tüm tedbirleri aldı.

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un talimatlarıyla Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Kırıkhan’lıların kış mevsimini en iyi şekilde temiz ve sağlıklı bir şekilde geçirmeleri için çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Kırıkhan Belediyesinden konuya ilişkin yapılan açıklamada; ”Çevre kirliliğinin önlenmesi ve gelecek nesillere daha temiz ve sağlıklı bir çevre bırakılabilmesi adına soba ve kalorifer küllerinin çuvallarla toplanması işlemi ilçemiz genelinde, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından iki ayrı ekiple düzenli olarak devam ediyor. İlçemiz halkının çevre sağlığı açısından duyarlı davranarak soba ve kalorifer küllerini çuval içerisinde konteyner yanlarına düzenli bir şekilde koymaları temizlik ekiplerimizin daha seri çalışmasına imkan sağlamakta olup, halkımızın çevre temizliği ve ilçemiz halkının sağlığı için göstermiş oldukları bu duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyoruz” denildi.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.