20 Ağustos Pazar
Kırıkhan Belediyesi

TUVTÜRK OPERASYON MÜDÜRÜ ERKAN DİNÇ’TEN BAŞKAN YAVUZ’A NEZAKET ZİYARETİ

image_pdfimage_print

TUVTÜRK OPERASYON MÜDÜRÜ ERKAN DİNÇ’TEN BAŞKAN YAVUZ’A NEZAKET ZİYARETİ
03.08.2017
Kırıkhan’ın en önemli ihtiyaçlarından birisi olan Araç Muayene istasyonunda olumlu adımlar atılmaya devam ediliyor.
Tuvtürk Araç Muayene İstasyonu Operasyon Müdürü Erkan Dinç, Yeni Sanayi de kurulacak olan Araç Muayene İstasyonu ile ilgili çalışmalar yapmak üzere Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’u makamında ziyaret etti.
Meclis toplantısına misafir olarak katılan TUV Türk Operasyon Müdürü Erkan Dinç Meclis üyelerine ve Kırıkhan Muayene istasyonu ile ilgili çalışmalarla ilgili son durum hakkında bilgilendirmede bulunarak Kırıkhan’daki araçların muayenesiyle ilgili sorunların çözüme kavuşturulması noktasında sıkıntıların yakın bir zamanda sona ereceğini ve bu konuda sergilediği çabalardan dolayı Kırıkhan Belediyesine ve Başkan Yavuz’a teşekkür etti.
Başkan Yavuz ise kendilerine yapılan bu nazikane ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Muayene istasyonu ile ilgili yapılan çalışmalar ve bilgilendirmeden dolayı Operasyon Müdürü Erkan Dinç’e teşekkür etti. İlçemizin en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi olan Araç Muayene istasyonunu için yer tahsisinde bulunduklarını belirten Başkan Yavuz, “Yaptığımız bu çalışmaların neticesinde inşallah en kısa sürede araç sahiplerini diğer ilçelere gitmekten kurtarmış olacağız” dedi.

Yerel Gazeteleri OkuyunBaşkanımız Facebook
Hava Durumu
Hatay Hava Durumu
Parçalı Bulutlu
Pazartesi
Parçalı Bulutlu
En Yüksek : 32°CEn Düşük : 23°C
Shares