20 Ağustos Pazar
Kırıkhan Belediyesi

MİLLETVEKİLİ ÖNTÜRK “HUZURLU, İSTİKRARLI, LİDER BİR TÜRKİYE İÇİN KARARIMIZ EVET OLMALI”

image_pdfimage_print

MİLLETVEKİLİ ÖNTÜRK “HUZURLU, İSTİKRARLI, LİDER BİR TÜRKİYE İÇİN KARARIMIZ EVET OLMALI”
12.04.2017
AK Parti Hatay Milletvekili Mehmet ÖNTÜRK, Kırıkhan ve Hassa ilçelerinde Referandum çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaret ve toplantılarda vatandaşlarımıza seslenerek; “Huzurlu, istikrarlı, lider bir Türkiye için gelin referandumda birleşelim ve 16 Nisanda yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için EVET diyelim“ dedi
“Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ, AK Parti Kırıkhan İlçe Başkanı Ömer Ayhan ŞIHCA ve yönetim kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri, AK parti Kırıkhan kadın kolları ve gençlik kolları başkanları Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Referandum çalışmalarını il bazında Kırıkhan ve Hassa İlçelerinde yürüten Hatay Milletvekili Mehmet ÖNTÜRK, Karataş mahallesi Yılanlı İskanında yaptığı konuşmada; “Güçlü Hükümet; Huzurun, güvenliğin ve özgürlüğün teminatı olacaktır” dedi.
Referandum çalışmalarını her geçen gün daha da yoğunlaştıran Milletvekili Mehmet ÖNTÜRK Referandum ziyaretlerinde yaptığı açıklamada;
“16 Nisanda birliği, beraberliği, bütünlüğüyle, lider müreffeh bir Türkiye’nin sistem noktasında vereceğimiz EVET kararıyla ülkemizin temel taşlarını yerli yerine koyalım. Vereceğimiz EVET kararıyla Terörle mücadelemiz güçlenerek artacak ve terörün sonunu getirip kökünü tamamen yok ederek kazıyacağız. Güven ve istikrarı garanti altına alacağız. Güven ve istikrar olmadan kalkınma olmaz. Artık gerçek gensoru, gerçek güven oylaması Millete ait olacak, gensoruyu da, güven oylamasını da Milletimiz yapacak. Cumhurbaşkanı yürütmeden sorumlu olacak, Mecliste yasama görevini yerine getirecek, yargıda adaleti temsil edecektir. Herkesin görevi belli olacaktır.
Tüm vatandaşlarımızın Anayasa değişikliği ile ilgili 18 maddeyi ellerine alıp teker teker okumalı ve üzerinde düşünmeleri gerekir. O zaman görecekler ki; Yönetimdeki çift başlılığa, kısır ve verimsiz koalisyon hükümetlerine geçit vermeyen sisteme EVET; Kesintisiz icraata, etkin ve hızlı bir yönetime EVET; İstikrara, güçlü Türkiye’ye, huzur ve güvene EVET; Milletin, Devletin gerçek sahibi haline gelmesine EVET diyeceklerine inancım tamdır.
16 Nisanda tüm vatandaşlarımız sandığa giderek huzurlu, istikrarlı, müreffeh ve lider bir Türkiye için EVET oyu vermelidir” dedi.

Yerel Gazeteleri OkuyunBaşkanımız Facebook
Hava Durumu
Hatay Hava Durumu
Parçalı Bulutlu
Pazartesi
Parçalı Bulutlu
En Yüksek : 32°CEn Düşük : 23°C
Shares