20 Ağustos Pazar
Kırıkhan Belediyesi

MİLLETVEKİLİ ÖNTÜRK, BAŞKAN YAVUZ VE İLÇE BAŞKANI ŞIHÇADAN HALKIMIZA TEŞEKKÜR MESAJI

image_pdfimage_print

MİLLETVEKİLİ ÖNTÜRK, BAŞKAN YAVUZ VE İLÇE BAŞKANI ŞIHÇADAN HALKIMIZA TEŞEKKÜR MESAJI

Hatay Milletvekili Mehmet Öntürk, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve Ak parti Kırıkhan İlçe Başkanı Ömer Ayhan Şıhça 16 Nisan Referandum seçim sonuçları için ortak bir basın açıklaması yaparak vatandaşlarımıza teşekkür ettiler.

Millet iradesinin yine üstün geldiğini ve ülkemizin geleceği için büyük bir adım atıldığı belirtilen teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdiler.

“Halkımız bugün sandığa giderek Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında Değişiklik Yapılmasına Dair 18 maddelik Kanununu oyladı ve Türkiye genelinde % 51,34’lik bir oyla EVET dedi. Kırıkhan’ımız ise %71,52 oy ile EVET kararı vererek desteğini bizden esirgememiştir.

Millet Kararını Vermiştir. Güçlü Türkiye için; Tek Bayrak, Tek Devlet, Tek Millet; Vatanımıza, Milletimize Hayırlı Uğurlu Olsun. Her türlü bürokratik engeller artık önümüzde engel teşkil etmeyecektir. Yatırımların ve hizmetlerin önü sonuna kadar açılmıştır. Milletimize Sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Milletimiz, hizmetlerimizi doğru ve özünde yaptığımız sürece hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Bizlerde her zaman halkımızın teveccühüne layık olmaya çalıştık. Artık kısır koalisyon dönemleri sona ermiştir.

16 Nisan Yeni Anayasa Referandum Oylamasında Evet diyerek Yeni Anayasaya ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek veren tüm hemşerilerimize ve tüm Türkiye’ye teşekkür ediyoruz. Artık zaman herkesi kucaklama zamanıdır. Evet de veren, Hayır da veren başımızın tacıdır.

Teşekkürler Kırıkhan, Teşekkürler, Hatay, Teşekkürler Türkiye “

Hatay Milletvekili Mehmet Öntürk,
Belediye Başkanı Ayhan Yavuz,
Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Ayhan Şıhça,

Yerel Gazeteleri OkuyunBaşkanımız Facebook
Hava Durumu
Hatay Hava Durumu
Parçalı Bulutlu
Pazartesi
Parçalı Bulutlu
En Yüksek : 32°CEn Düşük : 23°C
Shares