20 Ağustos Pazar
Kırıkhan Belediyesi

BAYEZİD-İ BİSTAMİ HZ TÜRBE YOLUNDA YOL ÇİZGİ VE ŞERİTLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

image_pdfimage_print

BAYEZİD-İ BİSTAMİ HZ TÜRBE YOLUNDA YOL ÇİZGİ VE ŞERİTLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI
17.5.2017
Kırıkhan Belediyesi, Bayezid-i Bistami Hz.Türbesi yolu üzerinde yol çizgi, şeritleme ve refüj boyama çalışmalarını tamamladı.

Bayezid-i Bistami Hz.Türbesi yolu üzerinde yol çizgisi boyama işlemi başlatan Kırıkhan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, araçların trafikte düzenli şekilde seyir etmesi amacıyla gidiş geliş yönlerinin belirlenmesini sağladı.

Yapılan koordineli çalışmalar kapsamında Kırıkhan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Sürücü ve yayaların güvenli yolculuk yapabilmesi için gerekli yol göstericileri olan çizgi ve şeritleme çalışmaları kapsamında Bayezid-i Bistami Hz Türbe yolunda başlattığı toplamda 2 km’lik yol boyunca refüj boyama, şeritleme ve yol çizgisi çekme çalışmalarını tamamladı.

Trafikte güvenli ulaşımın sağlanması amacıyla il genelinde çalışmalarını rutin olarak sürdüren Kırıkhan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yol çizgilerinin yanı sıra yaya ve okul geçidi alanlarında boyama, bilgilendirme ve levhalandırma çalışmalarını da belirli programlar kapsamında devam ettiriyor.

Yerel Gazeteleri OkuyunBaşkanımız Facebook
Hava Durumu
Hatay Hava Durumu
Parçalı Bulutlu
Pazartesi
Parçalı Bulutlu
En Yüksek : 32°CEn Düşük : 23°C
Shares