20 Ağustos Pazar
Kırıkhan Belediyesi

BAŞKAN YAVUZ ve MİLLETVEKİLİ ÖNTÜRK’TEN HALKIMIZA TEŞEKKÜR MESAJI

image_pdfimage_print

BAŞKAN YAVUZ ve MİLLETVEKİLİ ÖNTÜRK’TEN HALKIMIZA TEŞEKKÜR MESAJI
07.04.2017
Hatay Milletvekili Mehmet Öntürk ve Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Hatay’ı ziyareti sırasında Referandum çalışmaları ve miting için emek veren herkese teşekkür etti.
Milletvekili Mehmet Öntürk ve Başkan Yavuz tarafından yapılan ortak basın açıklamasında şu ifadelere yer verdiler;
“Sevgili Hemşerilerimiz; Günlerce hep birlikte emek verdiğimiz 16 Nisan Referandum Çalışmalarımızı halkımızın yoğun bir katılımıyla ve sayın Cumhurbaşkanımızın bizleri ziyaretiyle taçlandırdık.
Ülkemizin geleceği için 16 Nisan’da oylayacağımız Cumhurbaşkanlığı Yeni Hükümet Sistemi Referandumu öncesi Milletvekillerimizle, Belediye Başkanlarımızla, İl Başkanımızla, İlçe Başkanlarımızla, İl ve İlçe Teşkilatlarımızla, Gençlik Kollarımızla, Kadın Kollarımızla, SKM lerimizle ve gönüldaşlarımızla birlikte tüm Hatay halkı olarak üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirerek her zamanki gibi Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek verdik ve vermeye de devam edeceğiz.
İnşallah 16 Nisan akşamı bugün yaşadığımız tabloyu yine sizlerle birlikte tekrar yaşayacağız. Bunun içinde Referandum çalışmalarına hiç aralık vermeden devam ediyoruz. Bu güne kadar yaptığımız Referandum çalışmalarında ve 7 Nisan’daki büyük Mitingimiz için emek veren ve miting alanını dolduran gönüldaşlarımızla birlikte tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
Tek Vatan, Tek Mİllet, Tek Devlet, Tek Bayrak için; kısır koalisyon dönemlerinin sona ermesi, ekonomik istikrar, huzur, güven, terörün son bulması ve yatırımların artarak devam etmesi için 16 Nisan’da kararımız “EVET” diyoruz.”

Yerel Gazeteleri OkuyunBaşkanımız Facebook
Hava Durumu
Hatay Hava Durumu
Parçalı Bulutlu
Pazartesi
Parçalı Bulutlu
En Yüksek : 32°CEn Düşük : 23°C
Shares