20 Ağustos Pazar
Kırıkhan Belediyesi

BAŞKAN YAVUZ “ASFALT YAPILMAYAN MAHALLEMİZ KALMAYACAK

image_pdfimage_print

BAŞKAN YAVUZ “ASFALT YAPILMAYAN MAHALLEMİZ KALMAYACAK”
19.04.2017
Hizmette sınır tanımayan Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, havaların ısınmasıyla birlikte asfaltlama çalışmalarına da hız kazandırdı.
Güzelce mahallesinde vatandaşlarla sohbet ederek, Güzelce mahallesinde başlatılan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, asfaltlama çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada; “Halkımıza ilçemizde “Asfaltlanmayan ve Kilit Taşı döşenmeyen mahallemiz kalmayacak” sözünü vermiştik. Şu anda yeni asfalt şantiyemizin de üretime başlamasıyla birlikte ilçemiz mahallelerinin tozlu ve çamurlu yollarını asfaltlayarak ilçemizin gelişimi için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.
Kırıkhan’ın 73 mahallesinden 64’ünün yollarında çalışmalar tamamlanırken geriye kalan 9 mahallemizde ise programlar dâhilinde mevsim şartlarının da düzelmesiyle birlikte kilit taşı ve asfaltlama çalışmalarına devam ediliyor. Gölbaşı ve İçada mahallesindeki asfaltlama çalışmalarımız tamamlandı. Asfalt ekibimiz şu anda Güzelce mahallemizin bütün sokaklarına sıcak asfalt döküyorlar.
Hemşerilerimize vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmek için bütün birimlerimizle gece gündüz demeden koordineli olarak çalışmaktayız. İlçemizin muhtelif mahallelerinde bozulan asfaltlar tamir edilirken Mayıs ayı içinde doğalgaz borusu döşeme çalışmaları yeniden başlayacağından dolayı, sadece aciliyet gerektiren mahallelerimizde yeni asfaltlama ve yol yapımı çalışmaları yapmaktayız. En kısa sürede ilçemizin diğer mahallelerine de yapılan programlar dahilinde asfaltlama çalışmalarımız başlayacak, yakın bir zamanda ise asfalt ve kilit taşı yapılmayan yolumuz kalmayacaktır. Halkımıza ne söz verdiysek yerine getirmeye devam ediyoruz.” Dedi.

Yerel Gazeteleri OkuyunBaşkanımız Facebook
Hava Durumu
Hatay Hava Durumu
Parçalı Bulutlu
Pazartesi
Parçalı Bulutlu
En Yüksek : 32°CEn Düşük : 23°C
Shares