20 Ağustos Pazar
Kırıkhan Belediyesi

BAŞKAN YAVUZ ASFALT YAMA ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

image_pdfimage_print

BAŞKAN YAVUZ DOĞALGAZ VE ASFALT YAMA ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
31.07.2017
Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Aksagaz ve Kırıkhan Belediyesi işbirliğiyle ilçemizde yapılan Doğalgaz boru döşeme ve asfalt yama çalışmalarını yerinde inceledi.
Bir yandan İlçemizde Doğalgaz boru döşeme çalışmaları son hız devam ederken diğer yandan da boruların döşenmesinin bitmesi sonrası caddelerde yapılan asfalt yama çalışmalarını AK Parti Kırıkhan Teşkilat Başkanı Garip Havalı ile beraber yerinde inceleyen Başkan Yavuz yaptığı açıklamada;
“Önümüzde Kurban Bayramı var. Vatandaşlarımızın bu yaz günlerinde ilçemizde yapılan doğalgaz boru döşenmesi sebebiyle ortaya çıkan tozdan ve çalışmalardan rahatsız ve mağdur olmamaları için doğalgaz borusu döşeme çalışmalarının bittiği yerlere Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından başlatılan yama çalışmaları devam etmektedir. Ayrıca, Asfalt yama çalışmalarının daha da hızlandırılması amacıyla Belediyemiz hizmet araçları envanterine bir asfalt silindir makinası daha ilave ettik.
Kırıkhan’da bazı mahallelerimiz inşallah bu kış doğalgaz’a kavuşacak. Doğalgaz’la ilgili olarak geniş bir şekilde halkımızı bilgilendirme düşüncesi ile ilgili ilerleyen zamanlarda açıklamamız olacak. Kırıkhan’lı hemşerilerimiz aboneliklerini yaptırtarak evlerine kalorifer peteklerini taktırabilirler. Doğalgaz ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Yerel Gazeteleri OkuyunBaşkanımız Facebook
Hava Durumu
Hatay Hava Durumu
Parçalı Bulutlu
Pazartesi
Parçalı Bulutlu
En Yüksek : 32°CEn Düşük : 23°C
Shares