26 Temmuz Çarsamba
Kırıkhan Belediyesi

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA KOŞUSU KIRIKHAN DA YAPILDI

image_pdfimage_print

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA KOŞUSU KIRIKHAN DA YAPILDI
15.07.2017
15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Atletizm Koşusu 81 İlin kapsamında birlikte Kırıkhan’da yapıldı.
15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı kapsamında Kırıkhan İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından Kırıkhan Mesire alanında gerçekleştirilen koşuya Kırıkhan Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Özkan, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Bestami Gündüz, Ak Parti İlçe Başkanı Ö.Ayhan Şıhça, MHP İlçe Başkanı Erhan Yavuzyılmaz, sporcu öğrenciler ve şehit aileleri katıldılar.
Kaymakam Erkayıran, Başkan Yavuz, Kırıkhan Şehit Aileleri Merkezi Başkanı Uğur Saylak ve Şehit ailelerinin birlikte start vermesi ile Yeni Devlet Hastanesi önünde başlayıp Kırıkhan Atatürk bulvarında son buldu. Yarışmaya çeşitli ilçelerden gelen 60 öğrenci katıldı. Dereceye giren öğrencilere madalyalarını Kırıkhan Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Şensöz verdi.
Kırıkhan Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Şensöz günün anlamına ilişkin birer konuşma yaptılar. Gençlik Spor Bakanlığı ve Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından, Halk koşusuna katılım ve desteklerinden dolayı Kırıkhan Kaymakamı Mustafa Erkayıran ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’a plaketlerin takdimi yapıldı. Tören, yarışmada dereceye giren öğrenciler tarafından Kırıkhan Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Özkan ile Şehit Gülşah Güler ve Şehit Hurşit Uzel’in ailesine Türk Bayrağı hediye etmesiyle son buldu.

Yerel Gazeteleri OkuyunBaşkanımız Facebook
Hava Durumu
Hatay Hava Durumu
Az Bulutlu
Çarşamba
Az Bulutlu
En Yüksek : 34°CEn Düşük : 25°C
Shares